I still have the best impressions of the tour conducted by Alexandra. She knows the city very well and it was very pleasant to communicate with her. Very lively and positive person. The tour was conducted in 3 languages – English, Spanish and Russian. I definitly would like to recommend her as a guide for Madrid. Thank you Alexandra 🙂

У меня остались самы лучшие впечатления от тура проведенного Александрой. Она прекрасно знает город и с ней очень приятно общаться. Очень живой и позитивный человек. Экскурсию проводила сразу на 3х языках – английском, испанском и русском. Я с удовольствием ее рекомендую как гида по Мадриду. Спасибо Александра.

Categories:

Alex

Alexandra je Bratislavčanka, ktorá žije v Madride už 6 rokov. Sprevádzaniu sa venuje od roku 2016, kedy odišla z korporátnej HR práce a rozhodla sa nasledovať svoj sen. Po španielsky sa naučila cez letné prázdniny počas vysokej školy, ktoré tri roky po sebe strávila v Španielsku: na Gran Canarii, v Malage a na Malorke. Počas školského roku si španielčinu zlepšovala komunikáciou s erasmus študentmi v Bratislave a pomohli jej aj pesničky od Melendiho a filmy od Almodovara. A samozrejme Madridčan, s ktorým už 7 rokov zdieľa život.