….alebo…

Spoznaj španielske celebrity

Aj váš syn hovorí že keď vyrastie chce byť Spiderman? Aj vaša dcéra je platonicky zamilovaná do Ronalda? Ak áno, Múzeum voskových figurín je ideálny plán pre vašu rodinu!

Koľko vás to bude stáť?

Jednotlivé lístky sa dajú za rovnakú cenu kúpiť buď cez internet alebo priamo pri vstupe do múzea. Ak ste dvaja dospelí a kúpite si lístky minimálne 24 hodín vopred cez internet, výjdu vás 8 € lacnejšie. Ak ste dvaja dospelí a dve deti (od 4 do 12 rokov), výjdu vás cez internet o 17 € lacenejšie.

Dospelí19 €
Seniori (viac ako 65 rokov, priniesť občiansky)12 €
Deti (od 4 do 12 rokov)12 €
2 dospelí (len online, minimálne 24h vopred)30 €
2 dospelí a 2 deti  (len online, minimálne 24h vopred)45 €

Ako sa dostanete do múzea?

Nachádza sa pri zastávke hnedej linky metra číslo 4 Colón, na adrese Paseo de Recoletos, 41, 28004 Madrid.

Kedy tam môžete ísť?

Múzeum je otvorené od pondelka do piatka medzi 10 a 14:30 a potom od 16:30 do 20:30. Cez víkendy a štátne sviatky je otvorené od 10 do 20:30.

Categories: muzea

Alex

Alexandra je Bratislavčanka, ktorá žije v Madride už 6 rokov. Sprevádzaniu sa venuje od roku 2016, kedy odišla z korporátnej HR práce a rozhodla sa nasledovať svoj sen. Po španielsky sa naučila cez letné prázdniny počas vysokej školy, ktoré tri roky po sebe strávila v Španielsku: na Gran Canarii, v Malage a na Malorke. Počas školského roku si španielčinu zlepšovala komunikáciou s erasmus študentmi v Bratislave a pomohli jej aj pesničky od Melendiho a filmy od Almodovara. A samozrejme Madridčan, s ktorým už 7 rokov zdieľa život.

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: